Nákupem u nás podpoříte Muzeum motocyklů Sezemice
MOTO PNEU Libor Novák

Jméno: Heslo: nová registrace » | zaslat heslo »
košík 0 ks
0,- Kč


Vítejte na e-shopu Motopneu Novák – oficiálního dovozce motocyklových pneumatik značek Continental, Heidenau, Avon, Shinko, Nankang a Anlas pro ČR.

Motocyklové pneumatiky

V naší nabídce naleznete motocyklové pneu všech druhů – od malých mopedů a skútrů, přes veterány, střední třídu, choppery, endura až po obutí pro nadupadné sportovní mašiny. Čtyřkolkové pneu dodáváme pouze na objednávku – cena a dostupnost na dotaz. Pokud zde nenajdete, co jste hledali, neváhejte nás kontaktovat ».

Duše

V nabídce naleznete kvalitní a osvědčené duše. Pěnové výplně „Mousse“ dodáváme pouze na objednávku – cena a dostupnost na dotaz. Pokud zde nenajdete, co jste hledali, neváhejte nás kontaktovat ».


Závodní pneumatiky

V nabídce závodních pneu naleznete všechny pneu určené primárně pro soutěžní využití – ať už na závodní dráze nebo v jakémkoliv terénu. Jestliže je pneu označena písmeny NHS, znamená to, že nemá homolgaci a tudíž nesmí být použita v běžném provozu. Pokud zde nenajdete, co jste hledali, neváhejte nás kontaktovat ».

Ochranné pásky

Zde naleznete kompletní sortiment ochranných pásků na ráfky, které výrazně zvýší ochranu vaší duše na drátěném ráfku. Stačí zadat velikost ráfku a pak už si jen vybrat, jak široký pásek potřebujete. Pokud zde nenajdete, co jste hledali, neváhejte nás kontaktovat ».


Automobilové pneumatiky

Specializujeme se zejména na pneu pro Multicar a veteránské pneu značek Heidenau a Camac. Dodáváme pouze na objednávku. Umíme však sehnat téměř cokoliv – od dodávek až po zahradní sekačky. Na všechny ostatní pneumatiky rádi připravíme individuální nabídku
na základě přímého dotazu ».

Motorové oleje

Nabízíme kompletní řadu motorových olejů Shell Advance a vybrané produkty cenově dostupnější řady Texaco Havoline. Stačí si jen vybrat. Pro možnost odběru větších balení nás prosím kontaktujte ».